ReSharper dla uczestników DSP

Update: W jeszcze bardziej magiczny sposób klucz nie znalazł się w mailingu. Kto potrzebuje niech wyśle mi 1 zdanie przez formularz kontaktowy (footer -> kontakt). Nie będę Maćkowi gitary zawracał, i tak ma od groma roboty 😉

Update 2: ReSharper C++ dla uczestników pod tym linkiem

17 lutego napisałem do JetBrainsa z zapytaniem, czy nie daliby 3-miesięcznych licencji na swoje produkty dla uczestników konkursu. Na stronie mają napisane że wspierają open source’a, tylko że projekty muszą być rozwijane od co najmniej 3 miesięcy. To sie naprodukowałem w mailu, że mogę zebrać listę uczestników, którzy potrzebują jakiś tool (i jaki to ma być tool). No i odpowiedź otrzymałem. „Wysyłamy Ci 90-dniowy klucz, mam nadzieje że pomogłem”. Pomyślałem, że może nie mogą tak hurtem rozesłać jednej osobie i olałem to co mi dali.

Zabrałem się dzisiaj za ustawienie środowiska pod konkurs i otworzyłem maila z licencją. Po kolejnym i dokładniejszym przeczytaniu tego jedynego zdania, którym mi odpowiedzieli, okazało się że ten klucz jest „multi user evaluation” i pojawia się takie stwierdzenie w mailu… Zapraszam wszystkich chętnych do korzystania. W magiczny sposób na Waszych mailach powinien się znaleźć klucz z licencją. Aby aktywować, pobieramy:

Pobierz ReSharpera

Instalujemy pierwszą opcję (Ultimate raczej nie przejdzie, bo o ile pamiętam to by był dopisek na License Summary)

Nie klikamy Start evaluation! Przysłali 90-dniową licencję, ale nie na czas konkursu, a od dnia odpowiedzi na maila… czyli 17 luty – 17 maja. Po tym okresie będzie można odpiąć klucz i aktywować sobie 30-dniowego triala w tym miejscu. Klikamy + przy Use License Keys.

Zostawiamy pusty User Name. Klikamy […] obok License Key, aby wskazać plik tekstowy F4O90TXI0Z.txt z kluczem.

Aby zakońćzyć aktywację należy kliknąć w guzik „Add”.

Poprawnie aktywowana licencja powinna wyglądać jak na obrazku poniżej. W tym miejscu 17 maja możemy odpiąć klucz.

Gotowe. Powodzenia z projektami!