Po warsztatach

W sobotę poprowadziłem we Wrocławiu warsztaty z Unity3D. Najpierw myślałem że wyszło średnio, ale teraz jak widzę jak różnorodna grupa osób przyszła (języki/doświadczenie), to chyba było ok. Od 9 do 15 było dobrze, ale później już mnie tak bolała głowa, że ostatnia godzina była ciężka dla wszystkich. No ale ludzie mi mocno nasłodzili w ankiecie, to nie mogłem się powstrzymać żeby jej nie wrzucić. Trzeba będzie się jeszcze gdzieś przejechać poprowadzić te warsztaty.

P.S.: Nie umiem w Google Ankiety to zrobiłem screeny:

P.P.S.: Zostałem nazwany śmieszkiem w ankiecie. Nie istnieje dla mnie lepsza pochwała.
Jak ktoś się czegoś nauczył – a przy okazji się dobrze bawił – to czego chcieć więcej?  • No i oby tak dalej:) Trzymam kciuki!

  • Greg

    Piotrze, warsztaty były pierwsza klasa, jeżeli chodzi o sposób prowadzenia jak i ilość przekazanej wiedzy 🙂 Wieczorami jak czas pozwala pracuję nad warsztatową grą, która dostaje kolejne elementy rozgrywki. Na pewno będę śledził Twój blog i jeżeli będziesz miał czas i chęci na dodawanie wpisów dla początkujących – jednego czytelnika już masz 🙂

    • Cześć, dzięki za miłe słowa. Udało mi się dogadać w tym tygodniu ze znajomym grafikiem i chcemy ruszyć z konkretną grą. Na pewno zaczną się pojawiać jakieś wpisy, bo widzę dużo nowych wyzwań. Nie planuję chwilowo żadnego cyklu dla początkujących, ale staram się pisać tak żeby każdy zrozumiał, na pewno się czegoś nauczysz. Pozdro.